Movies
Ratings
150
The CobblerRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0