Movies
Ratings
229
Julia's EyesRated ★ 3.0
The BorgiaRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
OseamRated ★ 5.0
The Lucky OneRated ★ 3.0- PapaRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0