Movies
Ratings
122
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Ringu 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Man of VendettaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The PossessionRated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 2.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 3.0