Titles you rated
One Punch ManRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0