Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 5.0
Drowning LoveRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0