Series
Ratings
12
LTNSRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
WeCrashedRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5