Series
Ratings
49
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Planetarian: The Reverie of a Little PlanetRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0