Titles you rated
The Murky StreamRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
RipleyRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 3.5
- Miss Night and DayRated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 1.0