Series
Ratings
86
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 5.0