Movies
Ratings
27
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
ShameRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 0.5
Molly's GameRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5