Series
Ratings
211
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0