Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
The Quick and the DeadRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
TombstoneRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0