Titles you rated
GodlessRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 3.5
Baby StepsRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 4.0