Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
Set It UpRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0