Titles you rated
LolitaRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 5.0
Oki's MovieRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.5
Our SunhiRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5