Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5