Series
Ratings
68
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 5.0
- BossRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0