Titles you rated
FreaksRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
BaywatchRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Mile 22Rated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5