Titles you rated
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5