Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 4.5
SignsRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Secret in Their EyesRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5
The Hidden FaceRated ★ 4.5
The InvasionRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.5