Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Laplace's WitchRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 4.5