Series
Ratings
54
Blue Skies of Jeju IslandRated ★ 5.0
Call of the CountryRated ★ 4.5- GhostRated ★ 5.0
- RNARated ★ 5.0
I Believe in LoveRated ★ 4.5- Little WomenRated ★ 4.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 5.0- BodyguardRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 5.0
LoversRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
Love TrulyRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0