Titles you rated
WaywardRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0