Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
SignRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0