Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0