Movies
Ratings
114
Fantastic FourRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5