Movies
Ratings
753
My DictatorRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Grace of MonacoRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5- All Bark No BiteRated ★ 2.0