Movies
Ratings
354
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
CanolaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Veronika Decides to DieRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5
The Great BeautyRated ★ 2.0
The Face of LoveRated ★ 3.0
Third PersonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5