Titles you rated
The BalconettesRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 5.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
ManifestoRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
This Changes EverythingRated ★ 5.0
The HeatRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.5
American UltraRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5