Series
Ratings
170
The Silent SeaRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
Star Trek: Discovery Season 3Rated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 2.5
HomelandRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 2.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5