Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The MatchmakersRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5