Titles you rated
Porco RossoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
HerRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
RRRRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 1.0
Jung_eRated ★ 0.5
Last HolidayRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0