Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
My Secret TerriusRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5