Movies
Ratings
464
FrankensteinRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0