Movies
Ratings
32
HerRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0