Series
Ratings
56
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5