Titles you rated
IncendiesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
You Can Count on MeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
War DogsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 4.0