Movies
Ratings
119
DunkirkRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
Rio 2Rated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0