Titles you rated
Darkest HourRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Bird CatcherRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0