Titles you rated
MIU404Rated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0- Wakako zake Season 6Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.5
Half Blue SkyRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0- Welcome to Royal VillaRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Wakako zake Season 5Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5