Series
Ratings
28
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Pushing DaisiesRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5