Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 2.5
Granny's Got TalentRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Intimate EnemiesRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0