Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5