Movies
Ratings
321
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5