Titles you rated
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- Merry MaryRated ★ 0.5
A Love To KillRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 1.5
GourmetRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 2.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 1.5
Dr. JinRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
RomanceRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5