Series
Ratings
106
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Roosevelt GameRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5- Major Season 4Rated ★ 4.0
Major Season 3Rated ★ 5.0
Major Season 2Rated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 5.0
Joker GameRated ★ 3.5
Gurazeni: Money PitchRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5