Movies
Ratings
318
Children of MenRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 3.5