Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5