Titles you rated
Taken 3Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
RedRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
Step Up 3DRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0