Movies
Ratings
121
Begin AgainRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
HustlersRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0